Офтальмологічна лабораторія-клініка

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в Livejournal
 
Dental Days 2018

м.Харків, 14-16 червня 2018 р.

ОЛК "Ю Ес ОПТИКС" взяла участь у виставці, яка супроводжувала проведення конференції KHARKIV DENTAL DAYS, що являє собою поєднання стоматологічної конференції, профільної виставки і презентації новинок стоматології в професійній атмосфері.

"Ю Ес ОПТИКС" представила увазі учасників широкий асортимент шовного матеріалу під торговою маркою "ОПТИКС". Продукція нашої компанії викликала жвавий інтерес серед практикуючих фахівців.

picture

Kharkiv Dental Days 2018 відвідали 1332 фахівці. У виставці взяли участь 50 компаній, що представили своє обладнання, технології та матеріали для відвідувачів.

Компанія "Ю Ес ОПТИКС" дякує організаторам конференції і виставки - Асоціації приватно практикуючих лікарів-стоматологів України та компанії ADT за високий рівень проведеня заходу, підтримку і розвиток перспектив співпраці виробників товарів медичного призначення з компаніями і фахівцями практикуючої сфери.