Офтальмологічна лабораторія-клініка

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в Livejournal

Конференция

м.Київ, 04 жовтня 2014 р.

04 жовтня 2014 року відбулася науково-практична конференція «Досягнення та перспективи розвитку сучасної офтальмології», присвячена 80-річчю з дня народження засновника інтраокулярної корекції та рефракційної хірургії в Україні, член-кореспондента НАН та НАМН України, Лауреата Державної премії України, Заслуженого діяча науки і техніки України, доктора медичних наук, професора Миколи Марковича Сергієнка.

Директор Офтальмологічної лабораторії-клініки «Ю Ес Оптикс» Олександр Васильович Жданенко у своїй доповіді розповів про плідну співпрацю з професором Сергієнком щодо втілення його розробок в медичних виробах нашої компанії, серед яких найбільш успішними є інтраокулярні лінзи US-002 «Fish», US-301 «Gimnast», US-304 «Spider», біфокальна SL-902 та імпланти інтракапсулярні ІІК-10.

Конференция

На урочистому відкритті конференції представники офіційних установ, вітчизняної офтальмологічної науки сердечно привітали Миколу Марковича зі славним ювілеєм, висловили подяку та сподівання на подальшу багаторічну співпрацю на благо народу України.

Конференция

З доповідями на конференції виступили визначні діячі вітчизняної офтальмології Чл.-кор. НАМН України, д.мед.н., професор Веселовська З.Ф. та д.мед.н., професор Сергієнко А.М.

Представники медичного центру "Новий зір" к.мед.н. Пархоменко Г.Я. та Коваленко А.В. доповіли про досвід корекції зору з застосуванням інтраокулярних імплантів ІІК-10 виробництва US Optics у випадках наявності складних патологій.

Конференция

Програмним заходом конференції було відвідання виставки, де в значній частині експозиції були представлені серійна продукція та нові розробки Офтальмологічної лабораторії-клініки US Optics, створені у дружній співпраці з ювіляром та іншими славетними офтальмохірургами України.