Офтальмологічна лабораторія-клініка

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в Livejournal

м.Київ, 25 травня 2017 р.

25 травня 2017 року пройшла виставка-презентація промислової продукції київських виробників “Зроблено у Києві”, організована Київською міською державною адміністрацією та Торгово-промисловою палатою Києва.

picture

В рамках програми відвідання виставкового заходу Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Київський міський голова Віталій Кличко, перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс та голова Печерської у м. Києві РДА Сергій Мартинчук у супроводі представників українського бізнесу оглянули експозицію ОЛК "Ю Ес ОПТИКС", де Голова Ради директорів нашої компанії Анатолій Муштук представив нашу продукцію, поділився баченням проблематики існування високотехнологічного виробництва в економічному просторі України та співпраці з бюджетним сектором.

В експозиції «Ю ЕС ОПТИКС» були представлені інтраокулярні лінзи, імпланти та шовний матеріал власного виробництва. Бажаючі могли ознайомитися з асортиментом продукції та отримати консультацію щодо специфіки застосування наших виробів.

picture  picture

По завершенню виставки ОЛК «Ю ЕС ОПТИКС» була нагороджена Дипломом учасника та почесною відзнакою за активну участь у виставковому заході. Також нам приємно відзначити, що наша компанія серед інших була обрана для представлення вітчизняної промисловості на міжнародних виставкових заходах.

picture  picture

Колектив "Ю Ес Оптикс" дякує відповідальним працівникам КМДА, Печерської РДА та Київському міському голові Віталію Кличку за підтримку та допомогу в ознайомленні очільників державної влади з проблемами нашого бізнесу та пропозиціями корисного вкладу в справи державного значення, котрими ми можемо прислужитися Україні.