Офтальмологічна лабораторія-клініка

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в Livejournal
 
ОЗ-2017

м.Київ, 03-05 жовтня 2017 р.

Найбільша в Україні 26-а Міжнародна медична виставка «Охорона здоров'я» відбулася в Києві з 4 по 6 жовтня 2016 року у Міжнародному виставковому центрі, що знаходиться по Броварському просп. 15.

Ю Ес Оптикс на ОЗ-2017  Ю Ес Оптикс на ОЗ-2017

Окрім традиційного спектру виробів Офтальмологічна лабораторі-клініка "Ю Ес Оптикс" продемонструвала новий вид продукції, що впроваджується в серійне виробництво і буде доступний для покупця в наступному році - інжектори офтальмологічні, призначені для імплантації акрилових однокомпонентних м’яких інтраокулярних лінз (ІОЛ) в око людини.

Ю Ес Оптикс на ОЗ-2017  Ю Ес Оптикс на ОЗ-2017

Ю Ес Оптикс на ОЗ-2017  Ю Ес Оптикс на ОЗ-2017

03 жовтня 2017 р. в рамках виставки проведено Науково-практичний семінар «Сучасні технології і тенденції в офтальмології» за організаторської участі Громадської спілки "Всеукраїнський альянс офтальмологів" та кафедри офтальмології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, де відбулися доповіді та дискусії щодо актуальних проблем офтальмології.